TABLICA OGŁOSZEŃ Wspólnoty [tu nazwa i adres twojej Wspólnoty]
Tu znajdziesz aktualne komunikaty, nr telefonów alarmowych oraz nr tel. do służb obsługujących budynek, a także informacje jak załatwiś swoje sprawy oraz dostęp do e-Kartoteki.

Komunikaty

Data publikacji: 09 listopad 2020

SZANOWNI MIESZKAŃCY lokatorzy w KL. A

Uprzejmie informujemy, że system kontroli dostępu do drzwi wejściowych na parterze został zmodernizowany i funkcjonuje obecnie w tablicy domofonowej. Aby posiadane przez Państwa chipy/breloki otwierały drzwi muszą zostać odpowiednio zaprogramowane w „zetknięciu" z nową tablicą domofonową.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o Więcej…

Data publikacji: 04 listopad 2020

Szanowni Mieszkańcy,
W związku z coraz większym zagrożeniem wynikającym z pandemii koronawirusa COVID19 podjęte zostały profilaktyczne działania mające na celu dezynfekcję miejsc szczególnie wrażliwych na przenoszenie wirusa.
W godzinach pracy serwisu sprzątającego w obiekcie dezynfekowane są klamki w drzwiach, panele domofonów, przyciski przywoławcze wind i klawiatury w kabinach dźwigów.

Jednocześnie prosimy o Więcej…

Data publikacji: 02 listopad 2020

Szanowni Mieszkańcy i Goście
Administracja Wspólnoty Mieszkaniowej uprzejmie przypomina, że: Zgodnie z ostatnimi wymogami dotyczącymi postępowania w „strefie czerwonej” maski zakrywające usta i nos należy nosić poruszając się także po części wspólnej nieruchomości, zarówno „na klatkach schodowych” jak w windach oraz w garażu.